İlkbahar ve Yaz İçin Şık Ayakkabılar

İlkbahar ve yaz için giyeceğiniz yeni ayakkabı ve sandalet arıyorsanız, şanslısınız. Ayakkabılardaki en son stilleri inceledik ve bir araya getirdik. En sevdiğiniz mağazaların, tasarımcıların ve çevrimiçi web sitelerinin çoğunda bu tür ayakkabılar bulunmalıdır, bu nedenle beğendiğiniz bir stil görürseniz, bir sonraki alışverişinizde bu stili arayın.

İşte stiller:

ADVERTISTING

– Dolgu Ayakkabı ve Sandaletler. Birçok insan bize takozların topuklulardan daha rahat olduğunu söyler. Ve dolgu sandaletler artık çok popüler hale geliyor. Bu nedenle, sizi daha uzun gösterdiği için topuklu ayakkabılardan hoşlanıyorsanız, ancak rahat olmadıkları için yüksek topuklu ayakkabılar giyemiyorsanız, takozlara bakın. Baktığımızda, süslemeli, birçok farklı renkte ve daha birçok çok havalı görünümlü kama ayakkabı bulduk.

– Platform Ayakkabı ve Sandaletler. Evet, doğru duydunuz – platform ayakkabılar yeniden moda oldu. Farklı stiller ve yükseklikler arasından seçim yapın. Tam bir platformdan platform topuktan minik bir platforma kadar birçok farklı platform ayakkabıyı internette ve mağazalarda gördük.

– Metalik Ayakkabılar. Altın, gümüş ve platin artık sadece takıları tanımlamıyor. Artık tüm metal renklerinde pek çok havalı sandalet var. Gerçekten eğlenceliler ve şık giysilerle gidecekler ve basit bir kot pantolon ve üst giydirecekler.

ADVERTISTING

Metalik renkli ayakkabılara bir göz atın – diğer eşyalarınıza uyuyorlarsa, onların içinde havalı görüneceksiniz.

– Yüksek Topuklu Ayakkabı ve Sandalet. Yüksek topuklu sandaletleri seviyorsanız, bir süredir piyasadalar ve modası hiç geçmiyor. Kotlarınızı süsleyebilirler ve etek, üst veya elbise ile harika görünürler.

– Alçak Topuklu Ayakkabı ve Sandalet. Topuklu ayakkabı giymeyi sevmeyen ya da giyemeyen birçok insan var. Kısa topuklu ayakkabılar artık moda, bu nedenle en sevdiğiniz ayakkabı tasarımcılarının hepsinden küçük topuklu ayakkabılar var. Onlara bir göz atın, beğendiğiniz ve giymek isteyeceğiniz bir çift ayakkabı bulabileceksiniz.

ADVERTISTING

Yeni bir sezonu kutlamak için havalı yeni bir çift ayakkabı alın!