Parfüm Hediyeleri – Parfümlerinizi Bir Operayla Karşılaştırın. Hangisi Olurdu?

Carmen. Her kadının gizemli ve ateşli olmasını istiyorum. Yaşamak için bu dürtüye sahibim. Biri olmak. Ben doğuştan bir çingeneyim. Ben Carmen.’ (dünyanın önde gelen parfümcülerinden biri olan Sophia Grosjman ile yapılan bir sohbetten).

Bu yanıt, dünyanın en parlak ve ünlü çağdaş parfümcülerinden biri olan Sophia Grosjman’dan bekleniyordu. Eternity, Tresor, Jaipure, Kashaya ve Paris gibi gişe rekorları kıran kokular üzerinde çalıştı.

ADVERTISTING

Elli yılı aşkın bir süre önce Beyaz Rusya’da doğdu, her zaman çiçeklere ve kokulara karşı bir tutkusu olmuştur. Çok geçmeden ABD’ye göç etti ve IFF’de laboratuvar teknisyeni olarak çalışmaya başladı. Her yeni parfüm yarattığında, onu kocası üzerinde denedi. Gecenin bir yarısı parfümü sıktı ve kocası “Koku alabilir miyim?”
“Ama güvendiğim şey halk”, diye itiraf ediyor.

Bir keresinde çok seksi, çok ruhani bir şey üzerinde çalıştı; ve onu giyen bir taksiye bindi, Hintli sürücü: “Araba kullanamam” dedi. Onu sevdi. Onu daha uzun bir yolculuğa çıkarmaya hazırdı.
Sophia Grosjman’ın başına gelen ilginç bir hikaye daha var. Yves Saint Laurent’in Paris parfümü üzerinde çalışmayı bitirdiğinde, eve gitmeden önce ofiste parfümünü cildine sıktı. Gece geç vakitti. Birinin onu takip ettiğini hissetti. Koşmaya başladı. Onu takip etmeye devam etti. Koşmaya devam etti ve adam onun peşinden koştu ve sonra “Lütfen koşma. Bu parfümü beğendim!”

Parfümler günümüzde bir güzellik ürününden çok daha fazlasıdır. Oysa bugün kendinize veya parfüm hediyesi olarak yeni bir parfüm almak çok kolay. Yeni parfüm satın almak için en iyi yer kesinlikle online parfüm mağazalarıdır. Zevk almak.

ADVERTISTING