Kredi Başvurusu mu Yapıyorsunuz? Başarı İçin Giyinmenin Önemi

Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Yeni bir ev, yeni bir araç satın almakla ilgileniyorsanız veya yeni bir iş kurmak istiyorsanız, banka gibi bir finansal borç verenden mali yardıma ihtiyacınız olabilir. Eğer öyleyse, yerel kredi görevlileriyle randevu almanız gerekebilir. Bunu yapmak zorunda olmasanız da, bu randevulara giderken başarılı olmak için giyinmeniz önemlidir.

Daha önce belirtildiği gibi, bir kredi memuru ile randevu almanız gereken birçok örnekten biri, kendi işinizi kurmakla ilgileniyorsanız. Pek çok umutlu işletme sahibi, işletmelerini kurmak ve işletmek için mali yardıma ihtiyaç duyar. Ne yazık ki, yeni bir iş kurmak için mali yardıma ihtiyaç duymak ve aslında bunu elde etmek iki farklı şeydir. Finansal borç verenler, muhtemelen zaten bildiğiniz gibi, kime borç verdikleri konusunda dikkatlidirler. Finansal borç verenlerin incelediği birçok faktörden biri iş planınızdır. Çoğu, başarısız görünen veya başarısız olma olasılığı yüksek olan işletmeler için kredi vermeyecektir.

ADVERTISTING

Kredi Başvurusu mu Yapıyorsunuz? Başarı İçin Giyinmenin Önemi

İş planınız, kendi işinizi kurmanız için size finansman sağlanıp sağlanmayacağı konusunda önemli bir rol oynayacak olsa da, görünüşünüzün iş fikriniz kadar önemli olabileceğini unutmamak da önemlidir


İş planınız, kendi
işinizi kurmanız için size finansman sağlanıp sağlanmayacağı konusunda önemli bir rol oynayacak olsa da, görünüşünüzün iş fikriniz kadar önemli olabileceğini unutmamak da önemlidir. Başarılı bir işletme sahibi olmak için profesyonellik, azim ve kararlılık sergilemeniz önemlidir. Bunu yapmanın en iyi yollarından biri, profesyonelce ve başarı için giyinmektir. Kadınlar için güzel bir elbise ya da pantolonlu bir takım elbise yeterli olacaktır. Erkekler için bir iş kıyafeti veya en azından ten rengi bir pantolon, bir gömlek ve bir kravat, bir kredi memuru ile görüşme için kabul edilebilir olmalıdır.

Başarı için giyinmeniz gereken birçok örnekten bir diğeri, yeni bir araba veya yeni bir ev satın almakla ilgileniyorsanız. Bu örnekler hayatınızdaki önemli kilometre taşlarıdır. Bu tek başına sizi profesyonelce giyinmeye sevk etmelidir. Bunu göz önünde bulundurarak, birçok finansal borç verenin yeni arabalar veya evler için finansman sağlarken mevcut çalışma durumunuzun yanı sıra kredi geçmişinizi dikkate aldığını not etmek önemlidir. Bunu akılda tutarak, istikrarlı bir gelir akışına sahip olacağınızın garantisi yoktur. Profesyonelce giyinmek, kendiniz hakkında bir izlenim bırakacaktır. Bu profesyonellik, birçok finansal borç verene, size finansman sağlamak için gereken rahatlığı ve güvenliği sağlayabilir.

ADVERTISTING

Bireysel kredi başvurusunda bulunurken, kredi görevlileriyle görüşürken de başarılı olmak için giyinmelisiniz


Bireysel kredi başvurusunda
bulunurken, kredi görevlileriyle görüşürken de başarılı olmak için giyinmelisiniz. Bireysel krediler genellikle acil durumlarda kullanılır. Bireysel kredi başvurusunda bulunurken başarı için giyinmeniz son derece önemlidir. Kişisel krediler genellikle teminatsız krediler olarak anıldığı için bu önemlidir. Teminatsız krediler, eviniz veya arabanız gibi hiçbir şeyin teminat olarak gösterilmediği kredilerdir. Söz konusu krediyi geri ödeyeceğiniz konusunda herhangi bir garanti bulunmadığından, finansal borç verenler profesyonel ve sorumlu olduğunuza dair işaretler arayabilirler. Bunu yapmanın kolay bir yolu, kredi randevunuza profesyonelce giyinerek ve kendinize güvenerek gelmektir.

Muhtemelen zaten bildiğiniz gibi, birçok finansal borç veren, önce bir randevu ayarlamadan kredi başvurularını kabul edecektir. Size bu seçenek verilse bile, tüm kredi memurlarından randevu almanız önerilir. Birçok kişi bunu yapmanın öneminin farkında değil. Bir yüze bir isim koymak, finansman ister araba, ister ev, yeni iş veya acil durum için olsun, gerekli finansmanı elde etme şansınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Bu nedenle, bir kredi yetkilisiyle bir görüşme ayarlamanız veya en azından kredi başvurunuzu şahsen yapmanız önerilir.

Yukarıda belirtilen hususlar, bir kredi memuru ile bir toplantıya katılırken dikkate almak isteyeceğiniz pek çok noktadan sadece birkaçıdır


Yukarıda belirtilen hususlar,
bir kredi memuru ile bir toplantıya katılırken dikkate almak isteyeceğiniz pek çok noktadan sadece birkaçıdır. Başarı için giyinmek, ihtiyaç duyduğunuz finansmanı alma şansınızı mutlaka artırmasa da, bunu yapmanın hiçbir zararı yoktur.

ADVERTISTING