Başarı İçin Giyinmek İsteyenlerin Yaptığı Yaygın Hatalar

Görünüşünüzü iyileştirmekle ilgileniyor musunuz? Eğer öyleysen, yalnız değilsin. Amerika Birleşik Devletleri’nde çok sayıda erkek ve kadın işte, evde, arkadaşları ve aileleri tarafından daha ciddiye alınmalarını diliyor. Bu sizin bir dileğinizse, değişiklik yapmaya başlamak isteyebilirsiniz. Bunu yapmanın birçok yolundan biri de başarı için giyinmektir. Başarı için giyinmek, tanıdığınız ve sevdiğiniz kişilere ciddi, profesyonel biri olduğunuzu gösterecektir.

Başarı için giyinmek söz konusu olduğunda, birçok erkek ve kadın bunu söylemenin yapmaktan daha kolay buluyor. Başarı için giyinirken cinsiyetiniz, görünüşünüzü güzelleştirmeyi isteme nedenleriniz ve bütçeniz gibi dikkate alınması gereken bir dizi faktör vardır. Bu faktörler, diğerleriyle birleştiğinde, birçok kişinin başarı hataları yapmasına olanak tanır. Bu hatalar aslında “yeni ve gelişmiş bir siz” yaratma becerinizi engelleyebilir. Kendinizi bu yaygın başarı kıyafetleri hatalarından korumak için okumaya devam etmek isteyeceksiniz.

ADVERTISTING

Başarı İçin Giyinmek İsteyenlerin Yaptığı Yaygın Hatalar

Başarı için giyinmek isteyenlerin yaptığı en büyük hatalardan biri, moda dünyasının en gözde parçalarının kendilerini başarılı kılacağını sanmak


Başarı için giyinmek
isteyenlerin yaptığı en büyük hatalardan biri, moda dünyasının en gözde parçalarının kendilerini başarılı kılacağını sanmak. Her zaman olmayacağı için bunu hatırlamak önemlidir. Moda bir dizi farklı formatta gelir. Aynı zamanda, görünüşünüzü iyileştirmek için asıl amacınıza da bağlıdır. Örneğin, işte daha profesyonel görünmekle ilgileniyorsanız, dekolte bir sabahlık sizin avantajınıza olmayabilir vb. Bu nedenle moda dergilerini ve moda şovlarını kılavuz olarak kullanabilirsiniz, ancak onlara tamamen güvenmemeniz istenmektedir.

Görünüşlerini iyileştirmek isteyenlerin yaptığı bir başka yaygın hata da, en iyisine sahip olmaları gerektiğine inanmaktır. Bu, genellikle en pahalı giysi ve giyim aksesuarlarının yanı sıra tanınmış tasarımcılar tarafından yapılanları da içerir. Durum böyle değil. Tabii ki, profesyonel bir tasarımcının kıyafetlerini giymek için daha fazla para harcayabilirsiniz, ancak buna gerek yok. İster işte başarılı olmak için ister ev sahipliği yaptığınız bir parti veya katılacağınız bir yardım etkinliği gibi önemli bir etkinlik için giyinmek istiyor olun, bir dizi seçeneğiniz olduğunu unutmamak önemlidir; bunlardan bazıları çok daha uygun fiyatlı.

ADVERTISTING

İş arkadaşlarının sahip olduğu ürünleri satın almak, görünüşlerini, yani işteki profesyonelliklerini iyileştirmek isteyenler tarafından yapılan bir başka yaygın hatadır


İş arkadaşlarının sahip
olduğu ürünleri satın almak, görünüşlerini, yani işteki profesyonelliklerini iyileştirmek isteyenler tarafından yapılan bir başka yaygın hatadır. Elbette, iş arkadaşlarınızın giydiği giysilere benzer nitelikteki giysileri satın almanızda bir sakınca yoktur, ancak tamamen aynı öğeleri almaktan kaçınmak isteyeceksiniz. Bu hem erkekler hem de kadınlar için idealdir, ancak kadınlar için daha önemlidir. İş arkadaşlarınızın modasını aynı renklere kadar kopyalamak, işyerinde gereksiz bir gerginlik yaratabilir.

Daha önce de belirtildiği gibi, sadece başarı için giyinmek için en pahalı giyim parçalarına veya tasarımcıların kıyafetlerine sahip olmanız gerekmez. Bunu göz önünde bulundurarak, bir yardım balosu, düğün veya başka bir parti gibi yaklaşmakta olan önemli bir etkinlik için resmi, zarif veya gece kıyafeti satın almak istiyorsanız, alışverişlerinizi yerel mağazalarda yapmaktan kaçınmak isteyebilirsiniz. ve ameliyat olanlar. Bu genellikle kadınlar ve elbiselerle ilgili bir sorundur. Dikkatli olmazsanız kendinizi aynı etkinliğe aynı elbiseyle gelen iki veya daha fazla kadından biri olarak bulabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, özel giyim mağazalarını, yani tüm satın almaların ve etkinliklerin kaydını tutanları ziyaret etmek en iyisi olabilir.

Yukarıda belirtilen hatalar, başarı için giyinerek görünüşlerini iyileştirmek isteyenler tarafından sıklıkla yapılan birçok hatadan sadece birkaçıdır


Yukarıda belirtilen hatalar,
başarı için giyinerek görünüşlerini iyileştirmek isteyenler tarafından sıklıkla yapılan birçok hatadan sadece birkaçıdır. Bu ve diğer hatalardan kaçınmak için, başarılı giyim satın alımları için elbisenizi yapma zamanı geldiğinde en iyi kararınızı kullanmak isteyeceksiniz.

ADVERTISTING