Koton İndirimini Kaçırmamanızı Sağlayacak İpuçları

Moda tutkunu musunuz? Kadın, erkek, genç ve çocuk kategorilerinde binlerce modelle geniş bir tasarım yelpazesine sahip Koton, takip ettiğiniz bir marka mı? Eğer öyleyse, sevdiğiniz renkli, neşeli ve tarz ürünlere daha uygun fiyata ulaşmanın yollarını biliyor musunuz? Bu yazıda Koton indirimine ulaşabileceğiniz ipuçlarını sizler için bir araya getirdik.

Uygun fiyatlı alışverişi kolaylaştıracak ipuçlarını birazdan sıralayacağız. O kısma geçmeden önce Koton’a yakından bakalım ve markayı neden bu kadar sevdiğimizi hatırlayalım.

Her Tarz, Her Mevsim, Her Durum İçin Bir Koton

Kaynak: Koton

Giyinmeyi seven, kendini bir moda tutkunu olarak tanımlayan ve seçeneklerinin çok olmasını isteyenlerin adresi Koton’da, her yaş grubundan ve her stilden insana hitap eden tasarımları bulabilirsiniz.

İster başarı için giyinmek isteyen bir iş insanı olun, ister özgür ve spor bir tarzınız olsun Koton’da kendinize uygun bir parçaya mutlaka denk gelirsiniz.

ADVERTISTING

Koton koleksiyonlarını; kadın, erkek, çocuk, bebek ve jeans kategorilerinde üretiyor. Ayrıca, her kategorinin kendi içinde pek çok alt bölümü var. Çoraptan, iç giyime, ceketten, pantolona, plaj ürünlerine, takılara ve elbiseye uzanan geniş bir yelpazede tarzınıza uygun çok sayıda ürün bulmanız mümkün.

Sevdiğiniz son moda parçaların Koton’da farklı beden seçenekleri ile tasarlandığını belirtmeden geçmeyelim. Geniş beden ve boy alternatifleri ile Koton’da herkes beğendiği bir parçayı gardırobuna kazandırıp, uzun yıllar giymenin keyfini çıkarabilir.

Çevre ve Doğa Dostu Giyim Markası

Sürdürülebilirliğe önem veren Koton, Yaşama Saygı Manifestosu ile sürdürülebilirliği bir şirket politikası olarak görüyor ve çevre dostu üretim yöntemlerine ağırlık veriyor.

ADVERTISTING

Üretimin hammadde aşamasından sürdürülebilirlik kavramını benimseyen Koton, “İyi Pamuk Girişimi”ne üye olan ilk Türk markası. “İyi Pamuk Girişimi”, dünya çapında üretim yapan pamuk çiftçilerinin üretimlerini daha sağlıklı ve çevre dostu koşullarda gerçekleştirmesini sağlamak için kurulmuş, kar amacı gütmeyen bir yapılanma.

Girişim kapsamında geliştirilen projeler yoluyla aralarında Türkiye’nin de yer aldığı 23 ülkede 2,3 milyon çiftçinin iyi pamuk üretmesi sağlanıyor. Girişime dahil olan ve iyi pamuk üretim sertifikasına sahip çiftçiler, dünya toplam pamuk üretiminin yüzde 22’sini gerçekleştiriyorlar.

“İyi Pamuk Girişimi”ne 2020 yılında katılan Koton, üyeliğinin ilk yılında tekstil üretiminde kullandığı pamuğun yüzde 10’unu iyi pamuk standardına sahip hammaddeden karşılamış. Koton, 2025 yılına kadar pamuk içeren ürünlerinin yüzde 60’ında iyi pamuk sertifikasına sahip hammaddeyle üretim yapmayı hedefliyor.

ADVERTISTING

Yazıyı buraya kadar okuduysanız Koton’u neden bu kadar sevdiğimizi biliyorsunuz. Artık sevdiğimiz bu parçaları nasıl daha ekonomik olarak alabileceğimizi düşünme zamanı.

Hazırsanız Koton indirimini kaçırmamanızı sağlayacak ipuçlarına geçiyoruz.

Teknolojiden Yararlanın

İçinde bulunduğumuz zamanları “dijital çağ” olarak adlandırmak hiç de yanlış olmaz. Bir ürüne fiziksel olarak ulaşmadan önce onunla çoğunlukla sanal dünyada tanışıyoruz.

Beğendiğimiz kıyafetin fiziksel varlığına dokunmadan önce, elimizdeki ya da önümüzdeki ekrana bakarken üzerimizde nasıl duracağını hayal ediyor, rengine vuruluyor, modeline aşık oluyoruz.

Moda markaları da bu trendi yakından takip ediyor ve ürünlerini müşterileriyle buluşturmak için internet siteleri, sosyla medya ve e-ticaret platformları, bloglar ve uygulamalar geliştirerek mevcut her kanaldan kendilerine rahatça ulaşabilmemiz için tüketicinin kullanabileceği araçlar geliştiriyorlar.

Bu durum Koton için de geçerli. Markanın ürünlerine pek çok çevrim içi platformdan ulaşabilir, en son gelişmeleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Buna Koton indirimleri de dahil tabi ki. Yani kısaca söyleyecek olursak, Koton indirimine ulaşmanın ilk yolu, markaya “bağlı” kalmak.

Koton’daki yeniliklerin yanı sıra indirim kampanyaları ve sürpriz indirimler için IOS ve Android’den indirebileceğiniz uygulamayla son haberlere anında ulaşabilirsiniz. Uygulama bildirimlerinizi açık tutmanız yeterli. Bu sayede Koton indirimi başladığında herkesten önce siz duyacaksınız.

Markaya “bağlı” kalmanın en iyi taraflarından biri sadece online alışveriş için yapılan indirimler. Üstelik online indirimler genelde mağaza indirimlerinden kısa bir süre önce gerçekleşiyor. Bu sayede Koton indirimini ekran başında, hızla ve sevdiğinizi hiçbir parçayı kaçırmadan yakalayabiliyorsunuz.

Koton ürünlerini kendi internet sitesinin dışında Trendyol ve Morhipo gibi büyük e-ticaret platformlarında da bulabilirsiniz. Sevdiğiniz Koton tasarımlarını en uygun fiyata almak için bu platformları da takip etmeyi unutmayın.

Markaların kendi indirimlerine ek olarak büyük e-ticaret platformlarında bedava kargo gibi kampanyalara denk gelmek mümkün. Bu kampanyalarla kargo ücretini düşünmeden ihtiyacınız olan az sayıda parçayı bile rahatça alabilirsiniz.

Toplu alışveriş yapmayı düşünüyorsanız Koton indirimlerinden daha fazla faydalanabilirsiniz. Sadece online mağazaya özel “sepette ekstra indirim”ler, tekstil ve aksesuar ihtiyacınızı toplu olarak karşılamanın ekonomik bir yolu.

Yalnızca kendiniz için değil aileniz için de alışveriş yapıyorsanız, aklınızda kalan ama pahalı olduğu için almaktan kaçındığınız “anne-kız kombinlerini” bu tür indirimlerden almak gayet avantajlı olabilir.

Bebek, kız veya erkek çocuk, evin babası, alışveriş listenizde kim varsa indirim zamanı Koton’dan online alışverişle ailenizin bütün ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

Gerçek Dünyadaki Koton İndirimini Kaçırmayın

Alışveriş yapmak için fiziksel olarak dolaşmak gerekir diye düşünen, mağaza mağaza gezmeyi, kumaşları hissederek seçmeyi tercih eden geleneksel bir alışveriş sever olabilirsiniz.

Geleneksel alışveriş yöntemlerini tercih edenler de Koton indiriminden yararlanabilir. Mağazalarda özellikle mevsim bitişlerine denk gelen “sezon sonu indirimi” klasik alışveriş tutkunlarının aradığı avantajlı seçenek olabilir.

Kaynak: Koton

İndirim zamanı yaşadığınız yerdeki AVM’lerde ziyaret edebileceğiniz Koton mağazaları, size son derece avantajlı seçenekler sunacaktır. Özellikle sezon sonu kampanyalarında yüzde 50, hatta yüzde 70 gibi yüksek indirimlere denk gelebilirsiniz.

Mağazalarda yine indirim dönemlerinde denk gelebileceğiniz kampanyalardan biri de “bir alana ikincisi yarı fiyatına” ya da “iki alana üçüncüsü bedava” gibi tekliflerdir. Aynı kategoriden birden fazla ürüne ihtiyacınız varsa ya da aileniz için alışveriş yapıyorsanız bu tür kampanyalar son derece avantajlıdır.

Tatile gitmeden önce böyle bir Koton indirim kampanyasından kendinize, eşinize ve çocuğunuza plaj havlusu aldığınızı varsayalım. Üç tane plaj havlusunu iki adet fiyatına alarak bir tanesini bedavaya getirmiş olacaksınız. İyi bir alışveriş, değil mi?

Küresel İndirim Çılgınlıklarını Takip Edin

İnternet teknolojisinin sağladığı olanaklarla giderek daha fazla birbirine bağlı hale gelen dünyamızda, indirim kampanyaları da küresel bir nitelik kazanma yolunda hızla ilerliyor.

“Efsane Cuma (Black Friday)” indirimleri artık sadece Amerika Birleşik Devletleri’ne özgü değil, dünyanın her yerinde düzenleniyor. Genellikle Kasım ayı içerisinde düzenlenen Efsane Cuma indirimleri alışveriş planlaması yapmak için oldukça iyi bir zaman.

Koton da diğer pek çok giyim mağazası gibi, o dönemde devasa Efsane Cuma indirim kampanyaları düzenliyor. İster online mağazaya tıklayarak, isterseniz en yakınınızdaki alışveriş merkezini ziyaret ederek Efsane Cuma indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Kaynak: Koton

Takipte Kalın, Fırsatları Kaçırmayın

Bilinçli bir tüketici, en kaliteli ürünü en uygun fiyata almayı hedefler. Bu yazıda, bilinçli Koton müşterilerine sevdikleri markaya en avantajlı fiyatlarla nasıl ulaşabileceklerine dair önerileri bir araya getirdik.

Günümüz dünyasında her konuda olduğu gibi, iyi bir alışveriş deneyimi konusunda da teknolojiyi takip etmek son derece önemli. Sevdiğiniz markanın indirimlerinden en iyi şekilde faydalanmak için de yapmanız gereken iletişim kanallarını açık tutmak ve genel eğilimlerden haberdar olmak.

Koton indirimleri için takipte kalmayı unutmayın diyerek ekonomik alışverişleri diliyoruz!