Temalı Düğün Ayakkabıları

Gelenek bize düğün ayakkabılarının beyaz, kadınsı ve sade bir şekilde güzel olması gerektiğini söyler. Ancak zaman değişiyor ve bununla birlikte gelin ayakkabısı trendleri de değişiyor. Bir gelinin düğün ayakkabıları, fildişi ve saten stilettolar, katır, pompalar ve yavru topuklu ayakkabılarla sınırlı değildir. Günümüzde temalı düğünlerin ek esnekliği, gelinlerin seçtikleri ayakkabılarla kendilerini ifade etmelerini sağlıyor.

Masal teması, muhtemelen farklı olmak isteyen ancak güvenli tarafta kalan gelinler için en popüler olanıdır. Çoğu geline düğün günlerinde telif ücreti gibi davranıldığı için peri masalı teması oldukça uygundur. Masal gelinleri, elbiseleri ve ayakkabılarıyla klasik, geleneksel gelinlerden daha çok oynarlar. Masal gelinlerinin ortak tercihleri ​​arasında havai fişekler ve eşleşen taçlarla birlikte prenses elbiseleri yer alır. Düğün ayakkabıları açık ara daha hileli. Stilettolar, prensesler için fazla modern göründüğü için uygun değildir ve sandaletler için de öyledir. Bu tema için bir ayakkabı önerisi, gelinliği tamamlayıcı renkte, zarif bağcıklı botlar olacaktır. Bunlar tam etekler ve kollu elbiseler ile harika görünecek.

ADVERTISTING

Açık hava bahçe düğünleri de popülerdir. Yaz temalı bahçeler, havadar kumaş ve malzemelere sahip elbiselere olanak tanır. Gelinliğin “havadarlığını” tamamlamak için ayakkabılar sandalet gibi havadar ve hafif olmalıdır. Çok sivri topuklu ayakkabılar yere batabileceğinden düz veya platform sandaletler en iyisidir. Boncuklu ve süslemeli taşlı terlikler de iyi bir seçimdir. Bu sayede gelin, engebeli zeminlerde batma veya dengede kalma gibi bir endişe duymaz. Açık hava düğünleri için düğün ayakkabıları, rahat ve yazlık ortamı tamamlamak için rahat ve rahat olmalıdır.

Daha maceracı gelinler kumsal düğünlerini tercih ediyor. Çiftler arasında ilk öpücük ya da nişan gibi kumsalda yaşanan duygusal anlar varsa mekan olarak genellikle plajlar seçiliyor. Bunlar sürpriz anlardır ve tüm gelin takımı bu anların heyecanını yansıtmalıdır. Plaj düğünleri için olağan elbiseler çok fazla cilt gösterdiğinden (düşünme tüpü, boyundan bağlamalı, kısa elbiseler), düğün ayakkabıları onu takip etmelidir. Kum yüzünden bağcıklı topuklar dışarıda kalıyor ve bu da korkak parmak arası terlikler ve düz tanga sandaletler kullanma fırsatı veriyor. İşlemeli parmak arası terlikler ve ışıltılı yapay elmas detaylara sahip tanga sandaletler, plaj havasını tamamlıyor.

Son zamanlarda seyahat temalı ve etnik düğünler sosyetik çiftler arasında popüler hale geliyor. Popüler ilham kaynakları Japon, Arap ve Afrika kültürleridir. Gelinlikler ve mekanın dekorları temadan görüntüler çağrıştırıyor. Geyşadan ilham alan bir elbise, düğün ayakkabısı olarak ahşap platformları hak ediyor, tıpkı Prenses Jasmine’den ilham alan bir kıyafetin saten terliklerle eşleşmesi gibi.

ADVERTISTING

Düğün geleneklerinin kademeli esnekliği, daha kişisel ve samimi düğünlere izin verir. Gelinlerin kendi tarzlarını kısıtlamaları için hiçbir sebep yok. Düğün ayakkabıları küçük sürprizler için fırsatlar sunar ve gelinler onları alabilirler. Bir düğün, her şeyden önce gelinin günüdür. Keds’lerini düğün ayakkabısı olarak ilan edebilir ve kimsenin itiraz etmesine izin verilmez.