Bvlgari garip olağanüstü bir parfüm yazdı

Bvlgari Parfüm: garip hecelenmiş olağanüstü bir parfüm

Muhtemelen şimdiye kadarki en tuhaf parfüm ismi, bazen, Bvlgari parfümü hakkında bilgi bulmaya çalışırsanız, Bvlgari’nin yanı sıra “Bulgari parfümü”nü de aramanız gerekir. Kaostan düzen aramak ve çıkarmak beynimizin doğasında var. “Bvl”nin fonetik karşılığı yoktur. Ancak “Bul” bunu yapar ve bu nedenle parfüm satıcıları, ürünün yanlış yazılmış olmasına rağmen “Bulgari parfüm” pazarlamaya devam eder.

ADVERTISTING

Ünlü Bvlgari

Bvlgari ünlü tasarımcı markalarından biridir, güneş gözlüklerinden saatlere kadar her şey tam anlamıyla onlardadır


Bvlgari ünlü tasarımcı
markalarından biridir, güneş gözlüklerinden saatlere kadar her şey tam anlamıyla onlardadır. Ayrıca, elbette, olağanüstü lüks parfümler yaparlar. Oscar’a aday gösterilirseniz giymek istediğiniz marka adını ölçerler. Bvlgari markası, Tiffany’ninkinden daha az bilinir, ancak daha takıntılı ve anlayışlı bir takipçi kitlesine sahiptir. Örneğin Bvlgari saatleri, Rolex ile eşdeğer kabul edilir.
Bvlgari parfümlerini pahalı yapan şeylerden biri de güllerdir, elde edilmesi zordur. Güller nasıl her yerde olmaz? Her yerde olmalılar? Bir ons saf esansiyel gül yağı elde etmek için 4000 pound gül yaprağına ihtiyacınız olacak. Güllerden yapılan herhangi bir parfüm parfümü oldukça pahalı olacaktır. En moda Bvlgari parfümlerinden biri, tipik olarak gül dışındaki diğer kokulardan oluşan Rose Essentielle’dir, yoksa kimse almazdı. Ayrıca böğürtlen, canlı mimoza, paçuli ve isimleri bu yazarın gözlerini şaşı bırakan başka çiçekler de var.

ADVERTISTING

Test cihazları
Bvlgari parfümleri, diğer birçok tasarımcı parfüm üreticisinin sağlamadığını da, test cihazı boyutunda şişeler satmalarını sağlar


Test cihazları
Bvlgari parfümleri,
diğer birçok tasarımcı parfüm üreticisinin sağlamadığını da, test cihazı boyutunda şişeler satmalarını sağlar. Aslında onları çevrimiçi olarak alabilirsiniz. Amazon onları satıyor. Bu şişeler, büyük kardeşlerinin süslü tasarımları ve ambalajlarıyla gelmiyor, ama şişeyi mi yoksa parfümü mü almak istersiniz?

Ayrıca eBay gibi sitelerde Bvlgari parfümlerinde daha iyi fiyatlara bakabilirsiniz. Kullanılmış veya açılmış sert bir şişeyle uğraşmanız gerekebilir. Genellikle bir dolandırıcıya işaret eden telgraflarla satıcıya asla para göndermeyin. Diğer alıcıların satıcı hakkında ne düşündüğünü okumak için satıcının puanını kontrol edin. Sabırlı olun ve bol bol dua edin. Pahalı parfümler için bile sniffer hazır olduğunda parfüm bütçeniz dahilinde karşınıza çıkacaktır.

ADVERTISTING