Büyük Boy Botları Nerede Bulabilirim?

ze çizme, yani ayakkabı mağazasına gitmek tam olarak piknik sayılmaz. Görüyorsunuz, benim numaramda büyük ayakkabı bulmak yeterince zor ama büyük numara çizme almak neredeyse imkansız.

Tabii ki, bazı ay botları ve bunun gibi hantal ayakkabılar var ama ben bir yürüyüşçüyüm ve uzun parkurlarda ayaklarımı mutlu etmek için özel yürüyüş ayakkabılarına ihtiyacım var. Ancak, herhangi bir mağazada genellikle bir veya iki büyük boy bot bulabilmeme rağmen, büyük outlet mağazalarına gitmediğim veya internetten ayakkabı almadığım sürece beğendiğim bir seçim yok.

ADVERTISTING

Tabii ki, internet benim için doğru. Şirketler genellikle ayakkabılarının yapısını kimseye haber vermeden değiştirirler ve bu konuda satın aldığınız her ayakkabıyı denemekten başka yapacak bir şey yoktur.

En son büyük boy çizmelerimi ayakkabı mağazası yerine internetten aldığımda, bana uygun bir şey alacağımı düşünmüştüm. Ne de olsa geçen sefer aldığım ayakkabının aynısıydı ve ayaklarım hiç büyümemişti.

Ancak, büyük boy botları postayla aldığımda, bunların sadece çok küçük veya çok büyük olmadığı, aynı zamanda tamamen farklı şekillerde olduğu ortaya çıktı. Ayağımın köprüsü boyunca daha sıkı, daha uzun ve daha dardılar ve bu nedenle hiçbir boyuta sığmıyorlardı. Ben dersimi aldım o zaman anlatayım.

ADVERTISTING

Bu noktada büyük boy botlarımın hepsini outletten alıyorum ama bunu her zaman yapmıyordum. Outlet ayakkabı mağazalarını kullanmanın sorunu, mağazaya girerken neye başlamak istediğinize dair oldukça iyi bir fikre sahip olmanız gerektiğidir.

Ne de olsa, aralarından seçim yapabileceğiniz tek bir marka olacak ve yaptıkları büyük boy botları beğenmezseniz, o kadar yolu boşuna gitmiş olacaksınız. Büyük boy çizme arayışındaysanız ve tam olarak ne istediğinizi bilmiyorsanız yapılacak en iyi şey, büyük çizmesi olan arkadaşlarınıza ayaklarında neleri beğendiklerini sormak olacaktır.

Bu şekilde, devam edecek bir şeyiniz olacak ve sadece körü körüne ilk duyduğunuz prizi aramakla ve şehrin her yerinde araba sürerek zamanınızı boşa harcamakla kalmayacaksınız.

ADVERTISTING